НовиниОголошення студентам

Безплатний курс для студентів «YOUніверситет»

Офіс доброчесності НАЗК спільно з Українською асоціацією студентів започаткував безплатний сертифікований курс «YOUніверситет», що допоможе докладно розібратися у власних правах та ефективно обстоювати їх.

Під час навчання:
ви дізнаєтеся більше про свої «хочу», «маю» та «можу»;
зрозумієте, як ви особисто здатні впливати на правила гри;
розберетеся в нюансах діяльності органів студентського самоврядування;
попрактикуєтеся вирішувати суперечливі ситуації, що виникають під час навчання в університеті;
здобудете корисні навички для реалізації різних ідей і проєктів.

Курс «YOUніверситет» складається з двох частин:

І модуль «Я — студент: що дає цей статус» присвячений вашим правам та обов’язкам, ролі доброчесності в освітньому середовищі, академічній культурі, корупційним ризикам у ЗВО.

ІІ модуль «Студентське самоврядування: що це, навіщо, як потрапити» допоможе дізнатися більше про ОСС, їхню роль і місце в університетському середовищі.

Реєструйтеся на курс на платформі NAZK.Study: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NACP+prosvita002+2022-09/ab…