ВикладачамОголошення

Карантин 2020-2021 в КПІ: графік вакцинації – червень, липень

Затверджено орієнтовані графіки вакцинації співробітників (див. мал.).

• чергу підрозділів було сформовано за допомогою сервісу random.org виходячи з можливостей Київської міської студентської поліклініки (КМСП) вакцинувати максимум 50-70 осіб на добу.
  • спочатку вакцинувати будуть співробітників факультетів / інститутів, а потім адміністративних підрозділів.
  • за попередньо складеним графіком вакцинація триватиме до кінця липня, відповідно ревакцинація до кінця серпня.
  • у графіку можливі зміни залежно від наявності вакцин та бригад вакцинації.

Всі відповідальні будуть попереджені про дні вакцинації своїх підрозділів заздалегідь: дата та час вакцинації передається виключно через них. Ви маєте слідкувати за графіком.

Деталі:

• Запис на вакцинацію здійснюється через відповідального. Що з собою мати та про процедуру вакцинації – читайте у цьому пості.
  • Як було здійснено розподіл читайте тут.

розклад вакцинацій на червень
розклад вакцинацій на липень