МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ MODS 2021

Шановні дослідники та розробники!

Ми раді повідомити вас про початок збору матеріалів на міжнародну науково-практичну конференцію “Математичне та імітаційне моделювання систем. MODS 2021”, яка відбудеться в Національному університеті “Чернігівська політехніка” 28 червня – 1 липня 2021 р., Чернігів, Україна.

Авторам пропонується подати оригінальні неопубліковані рукописи, що демонструють останні досягнення в таких сферах:

• Методи математичного та імітаційного моделювання
  • Інструменти математичного та імітаційного моделювання
    • Математичне та імітаційне моделювання систем в екології, виробництві, інформаційних технологіях
  • Моделювання, аналіз та інструменти безпеки в розподілених інформаційних системах
  • Математичне та імітаційне моделювання зразків обладнання спеціального призначення
  • Математичне та імітаційне моделювання процесів проектування інформаційних систем

Прийняті та представлені статті будуть опубліковані в “Advances in Intelligent Systems and Computing” (ISSN: 2194-5357). Матеріали цієї серії подаються до ISI Proceedings, EI-Compendex, DBLP, SCOPUS, Google Scholar та Springerlink.

Мова статті – лише англійська, а формат повинен відповідати шаблонам Springer (Microsoft Word or LaTeX). Більш детальну інформацію про форматування ви можете знайти в Information for Authors of Springer Proceedings. Прийняті доповіді повинні бути представлені на усній сесії.

Крім того, ми традиційно приймаємо тези доповідей для включення до матеріалів конференції. Мови тез: англійська, українська.

Важливі дати

Термін подання паперу: 4 квітня 2021 р.

Повідомлення про прийняття паперу: 26 квітня 2021 р.

Реєстрація та повна оплата: 04 червня 2021 р.

Дата конференції: 28 червня – 01 липня 2021 р.

Детальніше на  https://mods.stu.cn.ua

Ми сподіваємось, ця інформація може бути цікавою вашим колегам.

Sincerely,
MODS’2021 Organizing Committee