Висування кандидатур для обрання на посаду ректора КПІ

28.03.2024 відбулось засідання кафедри інформатики та програмної інженерії. Першим на порядку денному було питанням про висування кандидатів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відкритим голосуванням ухвалено висунути для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від кафедри інформатики та програмної інженерії кандидатів:

• проректора з науково-педагогічної роботи, д.т.н., проф. Жученка Олексія Анатолійовича;
  • завідувача кафедри обчислювальної техніки, д.т.н., проф. Стіренка Сергія Григоровича;
  • завідувача кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів, д.т.н., проф., голову профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського Безуглого Михайла Олександровича.