Вебінар «Бібліографічний менеджер Mendeley: формування власної бібліотеки та доброчесне використання джерел»

Бібліотека КПІ запрошує дослідників КПІ ім. Ігоря Сікорського та усіх охочих  2 травня о 16.00  взяти участь у вебінарі

«Бібліографічний менеджер Mendeley: формування власної бібліотеки та доброчесне використання джерел».

Ключові аспекти:

·  основи формування власної бібліотеки джерел за допомогою інструменту Mendeley;

·  швидке цитування джерел в тексті;

·  автоматичне формування переліку бібліографічних посилань відповідно до будь-якого з міжнародних стилів.

Доповідач: Тетяна Ніжинська, завідувач сектору Відділу інформаційної підтримки освіти та досліджень.

Місце проведення: Zoom-зустріч, посилання усі зареєстровані учасники отримають на свою е-пошту

Попередня реєстрація за посиланням:

Участь у вебінарі безкоштовна. Сертифікат не передбачений.