НаукаОголошення студентам

VI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПЕРЕДОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» (SoftTech-2024)

Інформаційне повідомлення

Шановні колеги!
Запрошуємо науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів, докторантів та представників IT-індустрії взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Інженерія програмного забезпечення і передові інформаційні
технології» (SoftTech-2024), яка відбудеться 19-21 травня 2024 року в м. Київ, Україна.

Організатор конференції: кафедра інформатики та програмної інженерії факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Мета конференції: залучення студентів, молодих вчених та представників IT-індустрії до обговорення актуальних проблем у галузі інженерії програмного забезпечення.

Основні тематичні напрями конференції:
1. Сучасні мови програмування, новітні парадигми, архітектури і методи програмування.
2. Паралельні та розподілені обчислення.
3. Високопродуктивні обчислення та обробка надвеликих масивів даних.
4. Моделі баз даних і знань.
5. Методи тестування, верифікації, оцінювання якості та оптимізації програм.

Форма проведення: дистанційна з використанням платформи Zoom.

Контрольні дати: прийом матеріалів для участі у конференції – до 06 травня 2024 року (включно). Збірник матеріалів буде видано та розміщено до 01 червня 2024 року.

Умови участі: Для участі необхідно надіслати тези доповіді та заявку на участь на ел. адресу softtech@lll.kpi.ua або conf_softtech@ukr.net та отримати відповідь про прийняття роботи. Прийняті тези доповідей будуть опубліковані в електронному збірнику та розміщені у доменній зоні kpi.ua. Здобувачі освіти, які навчаються на бакалаврському або магістерському рівні вищої освіти запрошуються до участі лише за наявності наукового керівника. Участь у конференції безкоштовна.

Вимоги до матеріалів. Тези доповіді надсилаються українською або англійською мовою (від 2 до 5 сторінок формату A4). Організаційний комітет конференції здійснює перевірку на плагіат та рецензування надісланих робіт. Матеріали, що не відповідають встановленим
вимогам, не будуть опубліковані.

Детальні вимоги та приклад оформлення тез доповіді та заявки на участь за посиланням:

Програма VI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів
«Інженерія програмного забезпечення і передові інформаційні технології
(SoftTech-2024)»

Конференція відбудеться у дистанційному форматі. Посилання на відеозустріч буде надіслано учасникам на ел. пошту та опубліковано 14 травня 2024 року на офіційному веб-сайті конференції https://softtech.kpi.ua/

Учасники, які мають бажання приймати участь очно, отримують персональне запрошення.

Для виступу на конференції необхідно підготувати слайдову презентацію. Час виступу на конференції – до 10 хвилин.

19 травня 2024 року, вівторок
Реєстрація учасників
Відкриття конференції. Вітальні виступи
20 травня 2024 року, середа
Перерва
21 травня 2024 року, четвер
Перерва
Закриття конференції

У разі виникнення питань просимо звертатися до організаційного комітету конференції.

Контакти органазіційного комітету конференції:
Веб-сайт конференції: https://softtech.kpi.ua/
Адреси ел. поштових скриньок: softtech@lll.kpi.ua; conf_softtech@ukr.net