ВикладачамНаукаНовини

Триває прийом робіт на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук у 2025 році

На здобуття Стипендії можуть висуватися молоді вчені – громадяни України, які мають науковий ступінь доктора наук (підтверджується дипломом), збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та / або прикладні наукові дослідження, мають намір і змогу виконувати в Україні стипендіальну наукову (науково-технічну роботу) та вік яких на весь час отримання Стипендії не перевищує 40 років включно.

Якщо є такі молоді вчені, зверніться до Інни В`ячеславівни Стеценко або керівництва кафедри для отримання повної інформації та переліку документів, які потрібно оформити до 26 березня 2024 року

Триває подання на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених. На призначення стипендій КМУ можуть претендувати кандидати, що мають ВАГОМІ наукові результати. відповідають визначенню терміну “молодий вчений”, наведеному у Законі України “Про наукову і науково-технічну діяльність”.
Якщо є такі молоді науковці, то зверніться Інни В`ячеславівни Стеценко або керівництва кафедри для отримання повної інформації та переліку документів, які потрібно оформити і подати в НДЧ до 14.00 19 березня 2024 року.