НовиниОголошення студентам

Збір підписів: претендент на посаду голови Студентської Ради ФІОТ Газін Костянтин

«✌️ Всім привіт, я Костя Газін, і я балотуюся на главу студради ФІОТ. Що б стати кандидатом на главу потрібно зібрати підписи 10% студентів факультету, тобто 300 осіб. І тут мені потрібна ваша допомога.

За час, що вже пробув в студраді я:

• Брав участь в організації abitFEST’а і посвят;

• Організовував гітарний вечір і був там провідним;

• Працював в приймальній комісії і допомагав при поселенні;

• Допомагав з дизайном стікерів / футболок / афіш.

На главу СР йду бо хочу зробити ФІОТ краще. Коли я прийшов на 1 курс, то просто плив за течією, де поганий викладач міг поставити хрест на предмет, де доводилося доучувати все самому в інтернеті і знайомства закінчувалися на своїй групі. Але зараз я змінився, і хочу змінити ФІОТ.

Щоб тут готували фахівця в сфері IT, а не сеньйор пошукача. Вміти гуглити це звичайно дуже добре, але не замість пар. Хочу вчитися завдяки, а не всупереч.

Щоб ФІОТ був не просто набором груп на наборі спеціальностей, а одним співтовариством, що росте і розвивається. Зі своїми івентами, мемами, мерчем, легендами.

І пост глави СР ФІОТ допоможе мені втілити це в життя. Програму поки показати не можу, тому що Виборча Комісія дасть по жопці. За все гарне, проти всього поганого. Заповніть, будь ласка, форму.»

Збір підписів за Костю