Інформація про гуртожитки

Студентський гуртожиток

Університет має для своїх студентів, які не є киянами та жителями області, зручно розташовані гуртожитки. Сімейні пари забезпечуються сімейними готельними квартирами з усіма вигодами.

Порядок поселення до гуртожитків студмістечка

Черговість поселення студентів та аспірантів  (згідно Положення про поселення):

–          студенти 2, 3, 4 та 6 курсів, аспіранти, які переведені на наступний курс навчання згідно з наказом по університету (на місця, які займали раніше) та студенти, аспіранти, що приступили до навчання після академічної відпустки або для проходження ними повторного курсу навчання;

–          студенти 5 курсу, які зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями “спеціаліст” або “магістр”;

–          студенти 1-го курсу, які отримали письмове повідомлення про поселення.

–          всі інші студенти, аспіранти, абітурієнти за наявності вільних місць на поселення (поновлені після відрахування до складу студентів, переведені з інших навчальних закладів, студенти 5 курсу, що зараховані з інших ВНЗ та ін.)

Стосовно оплати за гуртожиток – положення про оплату Сплачувати можна лише після отримання ордеру, через термінали, які знаходяться на території студмістечка.

Медичне обслуговування

Значна увага приділяється якісному медичному забезпеченню наших студентів. У структурі університету діє студентська поліклініка, де студенти можуть отримати будь-яку медичну та лікувально-профілактичну допомогу.

Медичні заклади, які обслуговують наших студентів, мають належне обладнання, необхідні медичні препарати та спеціалістів з усіх галузей медицини.