Кафедра інформатики та програмної інженерії

Факультет інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра інформатики та програмної інженерії

Інформація про гуртожитки

Студентський гуртожиток

Університет має для своїх студентів, які не є киянами та жителями області, зручно розташовані гуртожитки. Сімейні пари забезпечуються сімейними готельними квартирами з усіма вигодами.

Порядок поселення до гуртожитків студмістечка

Черговість поселення студентів та аспірантів  (згідно Положення про поселення):

–          студенти 2, 3, 4 та 6 курсів, аспіранти, які переведені на наступний курс навчання згідно з наказом по університету (на місця, які займали раніше) та студенти, аспіранти, що приступили до навчання після академічної відпустки або для проходження ними повторного курсу навчання;

–          студенти 5 курсу, які зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями “спеціаліст” або “магістр”;

–          студенти 1-го курсу, які отримали письмове повідомлення про поселення.

–          всі інші студенти, аспіранти, абітурієнти за наявності вільних місць на поселення (поновлені після відрахування до складу студентів, переведені з інших навчальних закладів, студенти 5 курсу, що зараховані з інших ВНЗ та ін.)

Стосовно оплати за гуртожиток – положення про оплату Сплачувати можна лише після отримання ордеру, через термінали, які знаходяться на території студмістечка.

Медичне обслуговування

Значна увага приділяється якісному медичному забезпеченню наших студентів. У структурі університету діє студентська поліклініка, де студенти можуть отримати будь-яку медичну та лікувально-профілактичну допомогу.

Медичні заклади, які обслуговують наших студентів, мають належне обладнання, необхідні медичні препарати та спеціалістів з усіх галузей медицини.