До Дня пам’яті та примирення

2021.05.08 До Дня пам’яті та примирення

Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни! Шановні київські політехніки!

У ці травневі дні слави та пам’яті ми вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни. Ми пишаємося самовідданим внеском наших батьків і дідів у спільну з народами світу перемогу над нацизмом; великим подвигом, що увінчує героїзм, мужність і прагнення до свободи.

Друга світова – найжахливіша війна, в тому числі і в українській історії. Ми пам’ятаємо, що понад 10 мільйонів українців поклали свої життя в цій страшній трагедії, щоб надати можливість вільно жити нам.

163 студенти, викладачі і працівники КПІ заплатили життям за травневу Перемогу 45-го.

Вічна і світла пам’ять полеглим.

Доземний уклін і сердечна вдячність усім ветеранам-політехнікам старшого покоління, за подвиг заради щасливого життя нащадків.

У нашому прагненні до незалежності й свободи Україна знову змушена захищати свій вибір і право.
Перемога буде за нами, адже за нами правда і наша земля!
Віра та жертовність наших співвітчизників не знає меж.
Історія свідчить – наш народ непереможний!

Дорогі друзі, щиро вітаю вас із Днем пам’яті та примирення та з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Слава захисникам України усіх часів!
Слава Україні!

З вдячністю і повагою,