Новини абітурієнтамОголошення

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2021/2022 н.р.

Зважаючи на встановлений до 31 серпня Урядом України «зелений» рівень епідемічної небезпеки та з метою своєчасної підготовки до поселення здобувачів вищої освіти у 2021/2022 н.р., затверджено наказ №НОН/197/2021 від 15.07.2021 «Про організацію поселення здобувачів вищої освіти до гуртожитків студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2021/2022 навчальний рік».

Поселення студентів, які наразі не проживають у гуртожитку, розпочнеться 09 серпня 2021 у 3 етапи:

• 1 етап – здобувачі 3 і 4 курсів (бакалаврат), 2 курс (магістратура), 2-4 курси (аспірантура);
  • 2 етап – здобувачі 2 курсу (бакалаврат);
  • 3 етап – здобувачі перших курсів усіх рівнів вищої освіти (дата поселення буде повідомлена в листі-підтвердженні ПІСЛЯ виходу наказу щодо зарахування до університету)

Інструкції з поселення студентів, які наразі не проживають у гуртожитку:

Нагадуємо: абітурієнти перших курсів усіх рівнів вищої освіти повинні повідомити про своє бажання проживати у гуртожитку зазначивши це у заяві на вступ при подачі оригіналів до університету.