Новини абітурієнтам

Додаткова реєстрація для складання фахового іспиту для вступу до магістратури

До уваги вступників до магістратури! Віповідно до змін до Порядку прийому для здобуття вищої освіти в 2023 році вступники, які не встигли зареєструватись для складання фахового іспиту для вступу до магістратури до 16 липня мають таку можливість до 27 липня (до 18:00).

Для реєстрації вам потрібно перейти до особистого кабінету вступника, обрати розділ подання заяв для участі у вступних випробуваннях, обрати КПІ ім. Ігоря Сікорського, спеціальність та освітню програму, за якою ви бажаєте складати іспит, та зареєструватись на нього. Проведення іспитів для вступників, які претендують на участь в конкурсі за кошти державного бюджету плануєтся 28 липня у дистанційному форматі (онлайн). Час та посилання для підключення ви можете побачити у кабінеті вступника під час реєстрації.