НовиниОголошення студентам

Адаптаційні та коригувальні курси Інституту моніторингу якості освіти

Адаптаційні та коригувальні курси

Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує набір слухачів на Адаптаційні та коригувальні курси на 2021/2022 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Усунути прогалини в знаннях з фундаментальних дисциплін, подолати перешкоди для ефективного засвоєння матеріалу та успішного навчання в університеті, студентам допоможуть адаптаційні та коригувальні курси  КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ми пропонуємо!

Назва

курсу

Студен-ти курсів Предмети Тривалість Початок занять
Адаптаційні курси I Математика, Фізика, Хімія, Інформатика, Англійська мова, Українська мова, Біологія, Географія, Історія України 60 та 120 годин (на вибір слухача) вересень (120 годин), вересень і лютий (60 годин)
Адаптаційні експрес

курси

I Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова, Українська мова, Історія України 30 годин листопад
Коригуваль-

ні курси з фундамен-тальних дисциплін

II + Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова

ні експрес

курси

I, II Математика, Фізика і Хімія 30 годин Квітень (1 курс), листопад (2 курс)

ний курс з Англійської мови

III, IV Англійська мова – підготовка до ЄВІ 60 та 120 годин (на вибір слухача) вересень (120 годин), лютий (60 годин)

ний курс з Англійської мови

III + Опір матеріалів 120 годин

До роботи в групах залучені висококваліфіковані та досвідчені викладачі відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволяє повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.

Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затвердженної  калькуляції. (вартість навчання від 45 грн за годину)

Атестація слухачів.

По закінченні Адаптаційних курсів слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який дає можливість отримати додаткові бали для формування рейтингу відповідного предмета.

Впродовж навчального року слухачі адаптаційних і коригувальних курсів виконують та захищають цикл індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету та здійснюють контроль якості знань з усіх предметів у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).

Порядок зарахування на курси.

Записатись на будь-які курси  можна особисто за адресою: Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 122.

Реєстрація на Адаптаційні курси

Реєстрація на Адаптаційні експрес курси

Реєстрація на Коригувальні курси з фундаментальних дисциплін

Реєстрація на Коригувальні експрес курси

Реєстрація на Коригувальні курси з Англійської мови

Реєстрація на Коригувальні курси з Опору матеріалів

Телефони для довідок: (044) 204–90–53; (063) 955-08-46; (063) 514-32-52; (097) 710–14–58;  (097) 628-06-22

e-mail: cc.eqmi.kpi@gmail.com

*НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ всі форми підготовки проводяться у дистанційному режимі в системі Moodle, відео конференцій, скайп, telegram, електронною поштою, телефоном.