Кафедра інформатики та програмної інженерії

Факультет інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра інформатики та програмної інженерії
Без категоріїНовини

На базі кафедри АСОІУ відкрито навчально-практичний центр IT-технологій компанії EPAM

Центр створено для забезпечення гарантованого рівня технологічної підготовки студентів відповідно до потреб ІТ-компаній. Він облаштований як сучасний робочий простір для індивідуальної та командної роботи.

Основні завдання Центру:
– забезпечення певного рівня технологічної підготовки студентів;
 – актуалізація освітніх програм підготовки студентів відповідно до вимог роботодавців;
– сприяння залученню кваліфікованих співробітників EPAM до участі в учбовому процесі;
– організація та проведення тренінгів, семінарів по сучасним ІТ-технологіям для студентів та викладачів;
– сприяння працевлаштуванню студентів та випускників в компанії EPAM.

Робота Центру включає проведення навчальних занять з дисциплін програмістської спрямованості, у тому числі з дисциплін, що забезпечують диференційовану поглиблену підготовку по основним стекам технологій розробки програмного забезпечення (зокрема, Java, dotNet) у відповідності із навчальними програмами тренінгового центру компанії EPAM.

Завдяки отриманим знанням і навичкам розробки програмного забезпечення сучасними методами і засобами, студенти без тривалого додаткового навчання можуть претендувати на позицію програміста джуніора (початківця) у будь-якій ІТ-компанії.

Студенти, які хочуть в подальшому працювати в компанії ЕPАМ, отримують можливість додатково заточити свої навички під потреби і особливості проектів цієї компанії в рамках вечірніх факультативних занять.

Ці тренінги також диференціюються за основними напрямками технологій і відповідних мов програмування (Java, dotNet), що органічно поєднується із поділом на технологічні треки (набір інструментів, що застосовується при реалізації проекта і включає мови програмування, фреймворки (бібліотеки) тощо ) у відповідних дисциплінах навчального плану.