Виявлення колабораціоністів в університеті

Що таке колабораціонізм?

Співпраця населення або громадян держави з ворогом в інтересах ворога-загарбника на шкоду самій державі чи її союзників і участь у переслідуванні патріотів країни, громадянином якої є колаборант.

Що робиться в університеті з метою виявлення колабораціоністів?

Для забезпечення рекомендацій НАЗК щодо виявлення колабораціоністів в університеті розроблено чат-бот «Сонар КПІ ім. Ігоря Сікорського» https://t.me/sonar_kpibot.

Мета діяльності чат боту?

Метою роботи цього боту є отримання інформації про випадки колабораціонізму в КПІ ім. Ігоря Сікорського та передача такої інформації до уповноважених органів.

Хто може звернутися з повідомленням?

З повідомленням може звернутися будь-яка особа, яка має докази здійснення працівниками або студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського колабораційної діяльності.

Які докази можуть бути прийняті до розгляду?

Доказ – фактичні дані, за допомогою яких у визначеному законом порядку встановлюються невідомі юридичні факти. Тобто доказом може бути інформація, яка викладена на будь-якому носії.

Які докази можна застосовувати?

До свого повідомлення викривачі повинні надати будь-яке з можливих джерел інформації:

• Фотокопії листів;
  • Аудіофайли або відеофайли;
  • Принтскріни екрана;
  • Посилання на соцмережі;
  • Тощо.

Чи буде розглядатися повідомлення, що не містять доказів?

Повідомлення, що не супроводжуються доказами, розглядатися не будуть.