Кафедра інформатики та програмної інженерії

Факультет інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра інформатики та програмної інженерії
ВикладачамНовини

Безоплатна публікація для українських науковців у журналах міжнародних видавництв

Нагадуємо:

Міжнародні видавництва продовжують підтримувати вчених України і пропонують можливість безоплатно або із суттєвою знижкою публікувати результати наукових досліджень у своїх виданнях відкритого та гібридного доступу (застосування APC waiver policy).

На початку 2022 р. до цієї ініціативи долучились такі видавці як ElsevierIOP PublishingSpringer NatureWileyHindawiSage PublishingOxford University Press. З того часу їх перелік значно розширився і наразі налічує понад 40 видавництв.

 

На платформі Research4Life створено спеціальну сторінку http://oare.research4life.org/content/en/oaapc_info.php, на якій зібрано посилання на видавців, що практикують APC waiver policy та на відповідні інструкції на їхніх вебсайтах; правила у кожного видавництва можуть відрізнятись. Автори із країни групи A за класифікацією Research4Life, мають право на безоплатну публікацію у журналах видавництв з даного списку (Україна з 2023 р. входить в цю групу).

Сторінка оновлюється 1 раз на рік.

 

Міжнародний проєкт eIFL також налагодив низку домовленостей з видавцями, що готові забезпечити звільнення від оплати або знижену оплату за публікацію статей авторам з України. Деталі домовленостей з видавцями можна перевірити за посиланням https://eifl.net/apcs.
Повний список журналів, що погодилися приймати заявки на публікації від українських науковців завдяки співпраці з eIFL – за посиланням: https://www.eifl.net/sites/default/files/resources/202002/ukraine_corresponding_authors_journals_apc_waivers_and_discounts.xlsx

 

Корисну інформацію про підбір журналу для публікації результатів досліджень та оформлення статті можна знайти на нашій сторінці https://www.library.kpi.ua/research/publikatsiya/

————

З повагою,

Ваша Бібліотека КПІ