Новини абітурієнтам

День вступника. Відчуй КПІ!

Навчальний рік вже завершився, позаду гарячі дні НМТ, але ви ще в роздумах а що далі? Тоді ми запрошуємо всіх бажаючих 29 червня на університетський захід «День вступника. Відчуй КПІ!».

Якщо ви хочете познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, долучитися до активностей та відчути університетську атмосферу, поспілкуватися напряму зі студентами, спробувати себе на різноманітних майстер-класах від факультетів, виграти призи пройшовши цікавезний квест, побачити які можливості пропонує КПІ ім. Ігоря Сікорського в позанавчальний час, запрошуємо відвідати унікальний захід «День вступника. Відчуй КПІ!».

В межах заходу будуть працювати наступні локації:

👆 КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки
👆 Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми, а саме:

📌«Більше ніж код: сучасні інженерні спеціальності КПІ»,
📌«Можливості, які відкриває академічна мобільність»,
📌«Партнерство університету з великими компаніями. Дуальна освіта»
📌«Міфи й правда: перспективи розвитку ШІ»
📌 «Hard & Soft Skills: розвиток та застосування на практиці. Тайм-менеджмент: поєднання навчання з участю в студентському житті»
📌«Студентське життя. Сучасні виклики студентству та як з цим боротися»

👆Локація Студмістечка – всі відповіді щодо поселення та проживання в гуртожитках університету
👆Інтерактивно-спортивна локація – проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо
👆Соціально-просвітницька локація – від волонтерства та благодійності до соціально активної позиції студентства
👆Квест з призами
👆 Екскурсії кампусом
👆 Локація Студентських ініціатив

Пориньте разом із студентами в атмосферу КПІ та проведіть вихідні з користю для себе! Приходьте самі та приводьте своїх друзів!!!

Чекаємо Вас 29 червня 2024 з 10.00 до 15.00
📍 Де: біля 1го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37)

kpi images - Мапа заходуè