MastisНовини

Інформаційні повідомлення про проект МАСТІС. Період 3 від 1/10/2016по28/02/2017

Семінар для країн-партнерів “Інновації в освітніх стратегіях та методах навчання в області ІС” у Каунаському технологічному університеті

З 3 жовтня 2016 р. по 7 жовтня 2016 р. у місті. Каунас (Литва) пройшла зустріч учасників проекту MASTIS – «Створення сучасної магістерської програми в області інформаційних систем». Основна мета цього семінару полягає в тому, щоб дослідитирезультати впровадження проектів в області інновацій в освітніх стратегіях та методах навчання в ІС. Представники шести українських університетів (Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, Національний університет “Львівська політехніка”, Вінницький національний технічний університет, Херсонський державний університет, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”) та європейські партнери обговорили дослідження, яке проводили партнери проекту для визначення майбутніх компетенцій магістрів в області інформаційних систем (IS). Основною проблемою семінару було обговорення WorkPackage 1. «Аналіз вимог. Результати та обговорення». Учасники проекту організували опитування понад 40 компаній в Україні щодо формування профілю магістра з ІС.

Деталі проекту MASTIS див. http://mastis.pro

3 жовтня 2016 р. – 7 жовтня 2016 р. Учасники семінару, що проводився відповідно до програми проекту МАСТІС, працювали в науково- технологічному парку “Технополіс” (на фото). НТП «Технополіс» має найбільшу в сучасній Балтії лабораторію мобільних застосувань, єдину в Балтії Bloomberg Financial markets Lab, Intermedix creative hub, а також лабораторії стійкої хімії, мехатроники, майбутніх енергетичних і екологічних технологій, інформаційних і телекомунікаційних технологій. Учасники проекту ознайомилися з дослідженнями, що проводяться в НТП «Технополіс».

Семінар для країн-партнерів у Технологічному університеті м. Лулео (Швеція)

14-17 лютого 2017 р. у Технологічному університеті м. Лулео, LTU (Швеція) відбулася робоча зустріч партнерів, присвячена розробці магістерської програми в області інформаційних систем, поліпшенню якості освіти та нових методів навчання в процесі викладання. Представники Харківського національного економічного університету – Національного координатора, Національного технічного  університету України “КПІ”, НУ «Львівська політехніка», Вінницького національного політехнічного університету, Харківського Національного технічного університету “ХПІ”, Херсонського державного університету та партнерів з Чорногоріїберуть участь у проектіERASMUS+ MASTIS«Створення сучасноїмагістерської програми в області інформаційних систем». Країни ЄС поділилися своїми знаннями щодо розробки інформаційних систем, використання інформаційних технологій організаціями,  сприяння позитивному розвитку даного питання в Україні та Чорногорії. Метою семінару також є створення спільної європейської навчальної програми для магістерських програм в області інформаційних систем.Під час попереднього періоду викладачі українських університетів та Чорногорії разом з представниками IT-компаній та ІТ департаментів вивчали професійні стандарти, рекомендації професійних асоціацій у формуванні переліку компетенцій. Обговорення та дискусії були зосереджені на вимогах щодо профілю компетентностей підготовки магістрів, курсах, які забезпечують отримання результатів навчання та проблем сучасної практики та необхідності підготовки фахівців з інформаційних технологій у різних країнах.

Деталі проекту MASTIS див. http://mastis.pro

Семінар для країн-партнерів у Технологічному університеті м. Лулео (Швеція)

14-17 лютого 2017 р. Учасники семінару з України взяли участь у тренінгу із застосування бізнес- кейсів в навчальному процесі. Були запропоновані різні ситуаційні задачі з області інформаційних систем та методів навчання. На фото учасники семінару працюють на розв’язанням бізнес-кейсів

Семінар для країн-партнерів у Технологічному університеті Лулео (Швеція)