ОголошенняОголошення студентам

КПІ на дистанційці до кінця семестру. Рішення ректорату підтримала більшість студентів

Таке рішення ухвалено з огляду на аналіз епідситуації, а також з урахуванням думок студентів і викладачів. Нині відсоток вакцинованих студентів є недостатнім для того, щоби безпечно проводити заняття в аудиторіях. Натомість весняний семестр планують розпочати вже очно — наголосив перший проректор КПІ Юрій Якименко:

«Ми вирішили залишитися на дистанційному навчанні до кінця цього семестру, натомість всі зусилля спрямувати на підготовку переходу на очне навчання вже з початку весняного семестру».

Подовження дистанційного навчання підтримали й студенти. Напередодні ухвалення цього рішення студрада провела експрес-опитування, за результатами якого від 77% до 86% студентів, залежно від курсів і факультетів, висловилися за віддалений режим до кінця семестру.

Пресслужба КПІ ім. Ігоря Сікорського