Наука

Продовжується збір матеріалів на міжнародну науково-практичну конференцію “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС 2024

Шановні дослідники та розробники!

Повідомляємо, що продовжується збір матеріалів на міжнародну науково-практичну конференцію “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС 2024”, яка відбудеться в Національному університеті “Чернігівська політехніка” 11-13 листопада 2024 р., Чернігів, Україна.

Авторам пропонується подати оригінальні неопубліковані рукописи, що демонструють останні досягнення в таких сферах:

Методи математичного та імітаційного моделювання
Інструменти математичного та імітаційного моделювання
Математичне та імітаційне моделювання систем в екології, виробництві, інформаційних технологіях
Математичне та імітаційне моделювання зразків обладнання спеціального призначення
Математичне та імітаційне моделювання кіберфізичних систем
Прийняті та представлені статті будуть опубліковані в “Lecture Notes in Networks and Systems” (Electronic ISSN 2367-3389, Print ISSN 2367-3370). Матеріали цієї серії індексуються SCOPUS, INSPEC, WTI Frankfurt eG, zbMATH, SCImago, а також подаються на розгляд до Web of Science.

Мова статті – лише американська англійська, а формат повинен відповідати шаблонам Springer (Microsoft Word чи LaTeX). Більш детельну інформацію Ви можете знайти в Information for Authors of Springer Proceedings.

Прийняті доповіді повинні бути представлені на усній сесії.

ВАЖЛИВІ ДАТИ
Термін подання статті: 15 вересня 2024 р.

Повідомлення про прийняття статті: 14 жовтня 2024 р.

Реєстрація та повна оплата: 6 листопада 2024 р.

Дата конференції: 11-13 листопада 2024 р.

Подача статей через CMT submission form

Тези доповідей надсилайте до 6 листопада 2024 р. на пошту mods.ipmms@gmail.com

Детальніше на сайті конференції mods.stu.cn.ua

Ми сподіваємось, ця інформація може бути цікавою вашим колегам.