НовиниОголошення студентам

Проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко про особливості навчання при воєнному стані

Проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко про особливості навчання

🔺 У КПІ зараз є кілька можливостей продовжити навчання. Ті, хто має змогу вчитися в синхронній формі, навчаються дистанційно згідно з розкладом, а ті, хто не має такої змоги, – навчаються асинхронно, ознайомлюючись з теоретичним матеріалом і виконуючи завдання у зручний для них час.

🔺Форма опанування тієї чи іншої дисципліни узгоджується з викладачем, якому слід бути готовим до різних варіантів освітньої взаємодії зі студентами. Дедлайни здавання робіт (розрахункових, курсових тощо) потрібно встановлювати з огляду на реальні можливості кожного студента дотримати їх, а нараховування штрафних балів за порушення таких дедлайнів треба скасувати.

🔺Для підвищення ефективності навчального процесу в університеті спрощено процедуру визнання результатів, отриманих за результатами неформальної / інформальної освіти. Тепер рішення про визнання результатів такого навчання ухвалює сам викладач, а предметна комісія створюється тільки в спірних випадках.

🔺Тимчасово знято обмеження на кількість кредитів, які можуть бути визнані за навчальний рік. У разі якщо студент волонтерить, боронить країну зі зброєю в руках або просто не має можливості регулярно опрацьовувати матеріал і виконувати завдання — передбачено варіант отримання індивідуального графіка чи академічної відпустки за спрощеною процедурою.