Новини абітурієнтам

Реєстрація вступників, які мають право на спеціальні умови участі в конкурсному відборі

На численні прохання вступників, які не можуть звернутись до закладів вищої освіти з об’єктивних причин (знаходяться за межами держави або за станом здоров’я не можуть потрапити до закладу) КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить реєстрацію документів, які надають право на спеціальні умови, в разі надсилання їх з накладанням кваліфікованого електронного підпису вступника.

У КПІ ім. Ігоря Сікорського реєстрація таких документів здійснюється на сайті https://anketa.kpi.ua.

Увага, для вступників в межах квоти-2 (вступники на основі повної загальної середньої освіти та на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра, які зареєстровані у зоні ведення активних бойових дій, на окупованих або деокупованих після 24 лютого 2022 року територіях або переселилися з таких територій після 24 лютого 2022 року, мешканці тимчасово окупованих до 24 лютого 2022 року територій Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим) передбачені окремі анкети для подання підтверджувальних документів!

Для вступників, які зареєстровані у зоні ведення активних бойових дій, на окупованих або деокупованих після 24 лютого 2022 року територіях або переселилися з таких територій після 24 лютого 2022 року

Для вступників з тимчасово окупованих територій

Хто має право на спеціальні умови участі в конкурсному відборі?

• Учасник бойових дій або учасник Революції Гідності
  • Дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування
  • Особа, щодо якої встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України
  • Дитина загиблого учасника бойових дій або дитина безвісно відсутньої особи (під час виконання обов’язків військової служби)
  • Дитина загиблої (померлої) особи, щодо якої встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України
  • Дитина учасника бойових дій або учасника Революції Гідності
  • Особа з інвалідністю внаслідок війни або Революції Гідності
  • Постраждалі від Чорнобильської катастрофи (посвідчення серії А, Б – 1 або 2 категорії – або інвалідність, пов’язана з аварією на ЧАЕС), дитина постраждалих від Чорнобильської катастрофи (посвідчення серії А в одного з батьків, до 18 років) – за умови наявності документа про повну загальну середню освіту з оцінками 10, 11, 12 або за наявності золотої чи срібної медалі
  • Особа з інвалідністю, яка неспроможні відвідувати заклад освіти
  • Шахтар (стаж підземної роботи не менше 3 років) або особа, батьки якої є шахтарями (стаж підземної роботи не менше ніж 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали особами з інвалідністю I або II групи – один з батьків)
  • Особа з інвалідністю І, ІІ груп або дитина з інвалідністю віком до 18 років
  • Внутрішньо переміщена особа
  • Особа, якій відмовлено у створенні спеціальних умов для проходження національного мультипредметного тесту Українським центром оцінювання якості освіти (хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО)
  • Дитина з багатодітних родин (5 та більше дітей до 18 років, включно зі вступником)

Для реєстрації вам потрібно перейти за посиланням, заповнити необхідні поля та завантажити скановані копії документів з накладанням кваліфікованого електронного підпису. Скористайтесь нашими інструкціями зі створення кваліфікованого електронного підпису та його накладання. Особливу увагу зверніть на документи, які надають вам право на спеціальні умови участі в конкурсному відборі – скановані копії мають відповідати переліку документів, з яким можна ознайомитись за посиланням.

Також обов’язково перегляньте зразки документів за посиланням.

Якщо ви маєте право на проходження співбесіди замість національного мультипредметного тесту (НМТ), поставте відповідну позначку під час заповнення анкети та оберіть формат складання – очно чи дистанційно.

Будь ласка, уважно вносьте прізвище, ім’я та по батькові. Зверніть увагу на апостроф, який можна скопіювати у формі або з цього поля: .

Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними. Якщо у вас відсутній документ про повну загальну середню освіту через те, що його ще не виготовили, візьміть відповідну довідку у вашому закладі середньої освіти та відскануйте цю довідку. Після успішного проходження реєстрації вам надійде лист на вказану електронну пошту.

1. Документи, які дають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі, подаються один раз до одного закладу вищої освіти. Заклад здійснює перевірку та внесення таких документів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, де їх можуть бачити всі заклади України. Ви отримаєте можливість поставити позначку про спеціальні умови участі в конкурсі під час подання заяв.