НовиниОголошення студентам

Вебінар «Як студентові почати свою кар’єру в ІТ?»

Закритий захід лише для студентів КПІ від експертів ЕРАМ.
26 квітня о 17:00 спеціалісти з ЕРАМ розкажуть про старт кар’єри, актуальні технології та власні поради про те, як отримати першу роботу без досвіду.
Програма заходу:
– «Як розпочати кар’єру в EPAM?» — Олексій Дишлевий, Head of EPAM University у Києві та Вінниці
– «Чому Java настільки популярна сьогодні?» — Артем Житницький, Software Engineer
– «Як знання DevOps допоможуть зробити курсову роботу?» — Мирослав Селіверстов, Senior Systems Engineer
– «Що робити, а що ні, коли претендуєш на посаду» — Володимир Янцов, Talent Acquisition Manager
А ще учасники отримають практичні поради: що треба вчити в університеті сьогодні, щоб не жаліти про це на проектах завтра.
Ну і звісно, це можливість поспілкуватися та отримати відповіді на всі свої запитання безпосередньо у спеціалістів, які навчають та запрошують на проекти джуніорів.
Реєстрація – https://epa.ms/sh-KPIWeek

Возможно, это изображение (текст)