Конференція трудового колективу ФІОТ-2023

Конференція трудового колективу ФІОТ відбудеться 19.03.2024 16:00 ауд. 302-18(очно)

конференції трудового колективу

факультету інформатики та обчислювальної техніки

від 19.03.2024 року

Головуючий – Ткач М.М.

1. Звіт декана факультету проф. Корнаги Я.І. про роботу факультету та виконання умов контракту.

(доповідач – Корнага Я.І.)

2. Звіти голів профспілкових бюро працівників та студентів ФІОТ про виконання колективного договору за попередній період.

(доповідачі – Яланецький В.А., М’яч Д.О.)

3. Пролонгація колективного договору та угоди з охорони праці на 2024 – 2025 рр.

(доповідач Ткач М.М.)

4. Затвердження рейтингового списку працівників ФІОТдля визначення делегатів на конференції трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

(доповідачі – Яланецький В.А.)

5. Пропозиція від вченої Ради ФІОТ сформувати серед трудового колективу факультету активну ланку задля допомоги у практичних розробках факультету в сфері критичного стану обороноздатності країни.

(доповідач – Стіренко С.Г.)