Новини абітурієнтам

Запрошення на ЄВІ та ЄФВВ розміщені у кабінетах!

17 червня Український центр оцінювання якості освіти розмістив запрошення для вступників до магістратури для складання єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у кабінетах учасників.

Доступ до кабінету учасника можливий за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому. Якщо ви ще не отримали екзаменаційний листок, терміново зверніться до відбіркової комісії факультету або навчально-наукового інституту, який вас зареєстрував для складання. Мерщій шукайте запрошення, перевіряйте дати та місця складання! Запрошення також потрібно роздрукувати та взяти з собою на пункт тестування. Якщо ви знаходитесь за кордоном, не забудьте про різницю у часі.

Не забудьте! Для допуску до пункту тестування вступник має пред’явити екзаменаційний листок, документ (паспорт, закордонний паспорт), на підставі якого його зареєстровано для участі у вступних випробуваннях (серію (за наявності) та номер якого зазначено в екзаменаційному листку), та запрошення-перепустку.

Як підготуватись та перевірити себе? Демонстраційні варіанти ЄВІ доступні за посиланням. Програми та характеристики ЄФВВ наявні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.