Новини абітурієнтам

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2024/2025 н.р.

Зважаючи на особливості організації навчального процесу в університеті та наявну кількість місць в укриттях студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського поселення здобувачів вищої освіти буде відбуватися за рекомендаційними списками від інститутів/факультетів згідно навчального плану по очним дисциплінам.

В окремих випадках будуть розглянуті заяви на поселення незалежно від навчального плану від здобувачів таких категорій:

• Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування
  • Здобувачі з тимчасово-окупованих територій та зони бойових дій.

За детальною інформацією звертатися до відповідальних за поселення по факультетах/інститутах.

Поселення до гуртожитків відбуватиметься в період 26.08.2024 по 15.09.2024 – 1-4 курс бакалаврату та 2 курс магістратури;

26.08.2024 – 05.09.2024 – 1-4 курсу бакалаврату, які раніше не проживали в гуртожитку.

10.09.2024 по 15.09.2024 – 1 курс магістратури

25.09.2024 – аспіранти

Здобувачі, які поселяються до гуртожитку вперше (1 -4 курс бакалаврату) прибувають на поселення ВИКЛЮЧНО в дати встановлені факультетом. Це зменшить навантаження та скупчення людей

Здобувачі, які проживають у гуртожитку в літній період , переоформлюють новий Договір на проживання, подають «свіжі» медичні довідки та проходять інструктаж.

ІНСТРУКЦІЯ до поселення:

1. Вдома написати/надрукувати заяву на поселення

2. Прибути до гуртожитку в зазначену за графіком поселення дату.

3. Для тих, хто проживав у гуртожитку влітку – звернутися до адміністрації гуртожитку у встановлені для поселення терміни.

4. При собі мати медичну довідку (довідка містить відмітку дерматолога, сімейного лікаря та діючю ФЛГ), ID – картку, РНОКПП

5. Укласти Договір на проживання

6. Пройти інструктаж в гуртожитку

7. Отримати кімнату

8. Сплатити за проживання (після того як завідувач гуртожитком зареєструє вас в базі Студмістечка). Оплата проводиться у безготівковій формі!

9. Отримати ключі, перепустку, постіль.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Про пільги

Про оплату

Виникли питання або пропозиції? Звертайтесь – @kpi_studmisto_bot. Успіхів!