АтестаціїВикладачамДипломне проектування. БакалавриДипломне проектування. МагістриМагістратураНовиниНормативні документиОголошення студентам

Семестровий контроль, сесія, випускні екзамени та захист дипломів/дисертацій – дистанційно

Наказ №7/86 від 8.05.2020 р. “Про затвердження Тимчасового регламенту проведення семестрового контролю в дистанційному режимі та Тимчасового регламенту організації та проведення захистів дипломних робіт (проектів)/магістерських дисертацій та випускних екзаменів

Як проходитиме?

СЕМЕСТРОВИЙ КОНТРОЛЬ

Підготовка:

• Результати поточного контролю мають відображатись в особистому кабінеті “Електронного кампусу” в модулі “Поточний контроль”.
  • Студентам мають повідомити про проведення контрольного заходу та консультації за два тижні через модуль “Повідомлення” Електронного кампусу.
  • Здобувач освіти має підтвердити факт ознайомлення з графіком проведення заходів в особистому кабінеті Е-кампусу.

Проведення:

• Залік виставляється на останньому за розкладом занятті на підставі поточного рейтингу.
  •  Залік з курсової роботи/проєкту та практики виставляється за результатами онлайн захисту перед комісією.
  • Перед кожним екзаменом обов’язково проводиться онлайн консультація.
  • І на усному, і на письмовому екзамені має бути проведена обов’язкова аутентифікація студентів!
  • Рекомендовано проводити запис контрольного заходу.

ЗАХИСТ ДИПЛОМІВ/ДИСЕРТАЦІЙ, ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ

• Заходи щодо допуску та захисту дипломних робіт/проєктів проводяться дистанційно.
  • Дозволено застосовувати фотокопії документів з наступним дооформленням по закінченні карантину.
  • Захист проведуть екзаменаційні комісії в режимі відео-конференцій.
  • Випускні екзамени проводяться так само, як й заходи семестрового контролю.

Джерело інформації