Новини абітурієнтам

Роз’яснення щодо проходження ДПА у 2021 році

13 квітня 2021 року Верховна Рада України ухвалила Закон, відповідно до якого, у зв’язку із епідеміологічною ситуацією, яка склалась в Україні, випускники шкіл звільнені від проходження державної підсумкової атестації. Наголошуємо, що це не звільняє потенційних вступників від складання зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до закладів вищої освіти України. Наявність ДПА у свідоцтві про повну загальну середню освіту не є обов’язковим для вступу до закладів вищої освіти, а впливає виключно на середній бал відповідного свідоцтва. Нагадуємо, що цього року для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського середній бал документа про повну загальну середню освіту має ваговий коефіцієнт нуль під час обрахунку конкурсного бала.

Відповідне роз’яснення розміщено на сайті МОН України.