Новини абітурієнтам

Мотиваційний лист

Мотиваційні листи подають абсолютно всі вступники до КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Мотиваційний лист в КПІ ім. Ігоря Сікорського пишеться один на всі конкурсні пропозиції університету щоб зрозуміти мотивацію навчатися саме в нашому закладі вищої освіти. Мотиваційний лист прикріплюється до заяви у електронному кабінеті вступника. Заява подається на конкурсну пропозицію. При вступі для здобуття ступеня бакалавра конкурсна пропозиція – це факультет та спеціальність, а при вступні для здобуття ступеня магістра – це факультет, спеціальність та освітня програма.

У електронному кабінеті для мотиваційного листа  буде текстове поле куди можна вставити заздалегідь підготовлений лист або надрукувати його прямо під час подання заяви. Ніякі підтверджувальні документи щодо фактів, наведених у мотиваційному листі, додатково надавати не потрібно. Свою зворотню адресу вказувати також не потрібно.

Загальний обсяг мотиваційного листа – 4000 знаків без пробілів.

З офіційними вимогами до мотиваційних листів у КПІ ім. Ігоря Сікорського можна  ознайомитись за посиланням (п.5.11, сторінка 8)

За матеріалами сайту