ОголошенняОголошення студентам

Святкові дні під час воєнного стану

Кампус КПІ, 8 корпус, квітне сакура

Нагадуємо вам, що у період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої – п’ятої статті 67 та статей 71,73,781 (святкові і неробочі дні) КЗпП України.

Отже, 8 березня 2023 року звичайний робочий день.

Віримо у Перемогу! Донатимо для ЗСУ!

Передати кошти на ЗСУ через Благодійний фонд підтримки Збройних Сил України “Київський політехнік можна кількома способами:

• особисто здійснити платіж за реквізитами:
    Одержувач: Благодійна організація «Благодійний фонд підтримки Збройних Сил України “Київський політехнік»
    ЄДРПОУ 44864749;
    Рахунок одержувача: UA623204780000026002924927656;
    Банк одержувача : АБ «УКРГАЗБАНК»;
  • написати заяву на утримання із заробітної плати або стипендії [.doc]:
    • на регулярний перерахунок визначеного відсотка коштів від заробітної плати / стипендії або визначеної суми;
    • на разовий перерахунок визначеного відсотка коштів від заробітної плати / стипендії або визначеної суми [.doc].

#Glory_to_Ukraine

Директор департаменту управління справами Марина МАЗУР