НовиниОголошення студентам

Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2023»

Щорічний Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2023» КПІ ім. Ігоря Сікорського після вимушеної перерви повертається! Ярмарок вакансій з 2005 року проводиться двічі на рік – восени та весною.

В 2020 році у зв’язку з COVID організатори заходу вимушені були перенести Ярмарок вакансій на онлайн платформу careerfair.kpi.ua. Це в свою чергу дозволило значно розширити географію компаній учасників.

Цієї весни «beAhead» буде проходи у двох форматах очному та онлайн.

25 квітня 2023 року з 10:00 до 16:00 студентів та випускників на локаціях в Центрі інноваційного підприємництва (корпус №6 КПІ ім. Ігоря Сікорського) будуть чекати представники близько 20 провідних українських та світових компаній.

26 та 27 квітня 2023 року з 12:00 до 18:00 пройдуть зустрічі з представниками в онлайн форматі.

Студенти та випускники матимуть можливість

• ознайомитися з провідними українськими та світовими компаніями;
  • отримати консультації кар’єрних консультантів
  •  поставити запитання представникам компаній про наявні програми стажування, практик та вакансії;
  • відвідати воркшопи, майстер-класи та тренінги;
  • взяти участь у вікторинах від компаній та ін.

Програма Ярмарку вакансій «beAhead. Весна 2023» спланована таким чином, щоб кожен бажаючий зміг долучитися як до очної частини заходу так і до онлайн.

Слідкуйте за новинами на каналі Центру розвитку кар’єри https://t.me/kpicareer