MastisНовини

Новини проекту MASTIS. Травень-Серпень 2017

Розповсюдження інформації про проект MASTIS 2017

17.05.2017. Обговорення проблем ІТ-освіти з ІТ-асоціацієюУкраїни. Розглянуті питання комплексного навчання ІТ: від школи до магістра. Обговорювався план зарахування студентів на перший курс ІТ спеціальностей Ковалюк Т представила учасникам зустрічі результати роботи над проектом MASTIS.

Розповсюдження інформації про проект МАСТІС в компанії GlobalLogic

28.09.2017. Зустріч учасників STEM освіти в ІТ- компанією GlobalLogic. На засіданні були розглянуті питання підготовки фахівців з інформаційних технологій. Ковалюк Тетяна доповіла про проект MASTIS та напрям розвитку підготовки магістрів в галузі інформаційних систем.

Обговорення магістерської програми з інформаційних систем з корейськими вченими

27.09.2017. Обговорення магістерської програми з інформаційних систем в рамках угоди про подвійний диплом з КІНТ-Корейським інститутом науки і техніки. Ковалюк Тетяна та Стіренко Сергій (другий зліва) інформували корейських колег про проект MASTIS, перелік нормативних курсів та їх зміст. Корейські вчені виявили інтерес до змісту курсів проекту MASTIS.

Проект MASTIS і магістерська робота в КПІ ім. Ігоря Сікорського

19.06.2017. Захист магістерської дисертації магістрів на кафедрі Автоматизованих систем обробки інформації та  управління Доцент Тетяна Ковалюк є керівником магістерської роботи. Тема магістерської дисертації – “Моделювання та інформаційно-технологічний супровідіндивідуальних освітніх траєкторій”. Магістерська робота використовує матеріали проекту MASTIS про компетентності випускників та аспірантів. На фото студенти-магістри, керівник магістерських дисертацій Ковалюк Т. та член екзаменаційної комісії Валентин Томашевський.

Підписання  акту  прийняття та передачі обладнання на кафедру  Автоматизованих систем обробки інформації та управління в рамках проекту MASTIS

09.08.2017. Згідно з умовами Контракту, складеному в рамках Грантової Угоди №-2015-3674/001-001 проекту технічної допомоги ЄС «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS), який фінансується Європейським Союзом, зареєстрований у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України за №3486, Партнерської угоди укладеної між Університетом Люмьер Ліон 2, Франція та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Постачальником здійснена поставка обладнання згідно з рахунком-фактурою № 0320185/2 від 17.07.2017р.,, що відповідає вимогам договору між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТОВ “Науково-виробнича компанія УКРРАНСКОМ”. Загальна вартість обладнання / послуг складає 21 925 євро (21 тисяча 9 сотень 25 євро). Відповідно до грантової угоди № 20153674 / 001-001 плата за поставлене обладнання здійснюється Платником – університетом Lumiere Lyon2 ФРАНЦІЯ.

Устаткування встановлюється в лабораторії інформаційних систем і буде використовуватися для потреб проекту MASTIS. Обладнання, отримане за грантовою угодою №-2015-3674 / 001-001 ЄС. протестовано.Під час підписання акту прийому та передачі обладнання в експлуатаціюбули присутні: Павлов О. А- декан факультету, Муха І. – виконуючий обов’язки завідувача кафедри,Ковалюк Т. – координатор проекту MASTIS в КПІ ім. Ігоря Сікорського, Семенченко В. – начальник лабораторії кафедри, Кравченко Е. і Явдощук А. – системні адміністратори.