МагістратураНовини абітурієнтам

Оголошено додатковий набір для здобуття освітнього ступеня магістра на контракт

На численні прохання вступників, які не встигли вчасно подати документи для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує додатковий набір виключно на місця за кошти фізичних та / або юридичних осіб за такими спеціальностями та формами здобуття освіти:

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

Подати заяви можна з 19 вересня до 25 вересня через електронний кабінет вступника. Для конкурсних пропозицій, які передбачають складання ФІ (фахового іспиту) необхідно додатково зареєструватись на нього в електронному кабінеті. ФІ будуть проводитись за окремим графіком для кожного структурного підрозділу (23 або 24 вересня 2024 року).

Співбесіда з іноземної мови замість ЄВІ (для вступників, які мають право її складати) буде проведена 25 вересня 2024 року о 10:00 (консультація 24 вересня 2024 року о 14:00). Для складання співбесіди також попередньо зареєструватися на неї через електронний кабінет вступника (посилання на ZOOM зустріч буде присутнє в кабінеті вступника).

Рекомендацію на місця за кошти кошти фізичних та / або юридичних осіб вступники отримають не пізніше 26 вересня. Підтвердити вибір місця навчання в особистому електронному кабінеті та подати оригінали документів можна з 26 вересня до 17:00 27 вересня . Наказ про зарахування буде сформований не пізніше 28 вересня. Зверніть увагу, якщо ви вже подали 15 заяв під час основного етапу вступної кампанії, подати заяви у додатковий набір ви не зможете. Але якщо у вас залишились невикористані заяви – сміливо подавайте! Поспішайте, не впустіть останній шанс!