Новини абітурієнтам

12 грудня – День відкритих дверей “КПІAbitFEST online”

Якщо ви дочекалися КПІАбітFest, то, напевно, у ваших серцях є місце саме для КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ви вже знайомі із Сонею – вона учениця 11-го класу, яка обирає університет і майбутню професію.

Київські політехніки Чан Фионг Ань, Кирило, Дар’я та Гліб провели для неї  незабутню екскурсію університетом і розказали лише про невелику частину можливостей, що відкриваються перед студентами. Пропустили? Переглядайте:

Що ми для вас підготували далі? 12 грудня, у день КПІАбітFest, ви матимете унікальну можливість долучитися до подорожі факультетами та інститутами й відчути атмосферу КПІ. Це не просто формальний захід, а подорож в світ політехніки:

• о 10:00 вітання проректорки з навчально-виховної роботи;
  • знайомство з факультетами та інститутами;
  • отримання відповідей щодо умов вступу від представника приймальної комісії КПІ.

І не пропустіть! 12 грудня з 12:00 зум-зустрічі із факультетами/інститутами. Завантажуйте додаток зум https://zoom.us/download

Слідкуйте за новинами на каналах для вступників!