ОголошенняОголошення студентам

Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників

вакцинація та ревакцинація

Дві мобільні бригади підтвердили вакцинацію від COVID-19 у п’ятницю (10.09.2021).

Ви маєте змогу обрати вакцину PFIZER або MODERNA!

Усім повнолітнім студентам та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження.

Перевіряйте папку СПАМ! У формі увімкнено максимальний ліміт 150 осіб на добу, після його досягнення форма закриється, а ми сформуємо електронну чергу залежно пропускної спроможності бригади з вакцинації

Якщо на добу не набереться 150 підтверджених реєстрацій – вакцинацію на цей день буде скасовано.

Зауважимо, при посиленні карантину (у разі встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки і вище) навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу! (пункт 3.15.1 Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236).

Реєстрація для студентів КПІ на вакцинацію мобільними бригадами від COVID-19.

Реєстрація для співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, які мають бажання щепитися.

Деталі:

Що з собою мати та про процедуру вакцинації – читайте у цьому пості.