НовиниОголошення студентам

Долучайтеся до студентських ком’юніті

BEST (Board of European Students of Technology) – міжнародна студентська волонтерська організація, що об’єднує понад 3500 студентів Європи, набирає активних новачків в свою команду.

Реєстрація за посиланням.

Belka Space — це відкритий студентський простір, створений для студентів, їхньої комфортної роботи і навчання. Belka шукає активних студентів, які зможуть приділяти достатньо часу проєкту та хочуть навчатися новому.

Реєстрація за посиланням.

ESTIEM Local Group Kyiv — частина європейської студентської організації ESTIEM, метою якої є встановлення контактів між студентами з усієї Європи для обміну досвідом та знаннями, а також підтримки студентів в їхньому професійному та особистісному розвитку відкривають набір в свою команду.

Деталі тут.

Реєстрація на офлайн-презентацію за посиланням.

У разі запитань пишіть боту

Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!