НовиниОголошення студентам

Crash Courses від SoftServe Academy

Часто розмірковуєте про те, як автоматизувати процеси та вивільнити час для цікавіших речей? Або ж не можете обрати між програмуванням і системним адмініструванням? 🤜🏼🤛🏻Реєструйтеся на Crash Courses від SoftServe Academy 🧑🏻‍🚀

Чому Test Automation?
Варіативність — яка б технологія не ставала трендовою, ТА буде скрізь, а тому ви легко зможете змінювати напрям.
Важливість — кожне з ваших рішень покращуватиме досвід користувача.
Зв’язок з даними — ви зможете щоразу експериментувати та зростати, маючи при цьому всю аналітику.

Чому DevOps?
Як DevOps ви впливатимете на продукт чи сервіс своїми рішеннями та створюватимете його цінність.
DevOps-и нечисленні, то ж обиратимуть не вас, а обиратимете ви — проєкт і компанію.

Курси розраховані для початківців в ІТ. Це навчання є можливістю продовжити свій шлях на стажуванні Test Automation або DevOps у SoftServe 🔥

Старт: 15.03
Тривалість: 2 місяці
Формат: онлайн

Заповнюйте форму за посиланням

Приходьте та творіть майбутнє вже сьогодні!