Кафедра інформатики та програмної інженерії

Факультет інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра інформатики та програмної інженерії
Новини абітурієнтам

Фінальні кроки до НМТ

5 червня розпочнеться основна сесія складання національного мультипредметного тесту, для участі в якому успішно зареєструвались понад 280 тисяч вступників з усіх куточків України та з-за кордону. Ви готові до НМТ? Ще раз перевірте, чи підтверджена реєстрація та обов’язково сформуйте сертифікат НМТ! Основна сесія НМТ триватиме до 23 червня.

Нагадуємо, що українську мову та математику складають цього року всі вступники без виключень, а третій предмет можна було обрати з шести. Вибираючи предмет додаткового блоку, майбутні учасники НМТ надали перевагу історії України (149 627 осіб) й іноземним мовам (87 359 осіб). 38 615 осіб виявили бажання складати третім предметом біологію, 5732 ー фізику, 3396ー хімію.

Не пізніше 26 травня для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, у яких буде зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення НМТ. Наполегливо рекомендуємо не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх його учасників.

Для того, щоб потрапити до пункту тестування, вам обов’язково необхідно сформувати сертифікат НМТ у персональному кабінеті на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, роздрукувати його та взяти з собою. Також не забудьте про паспорт або інший документ, який ви використовували при реєстрації для підтвердження особи (закордонний паспорт, посвідка на постійне місце проживання, свідоцтво про народження).

Упродовж 5–12 червня триватиме додатковий період реєстрації. У межах цього періоду зможуть зареєструватися ті, хто:

– реєструвався в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ;
– не зміг з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації;
– за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.