НовиниОголошення студентам

Кодінговий онлайн-турнір «Co2oding» від DataArt

DataArt запрошує приєднатися до безкоштовного кодінгового онлайн-турніру, який пройде в день програміста – 10 вересня, о 09:30Тематика: зміна клімату Землі та підвищена концентрація парникових газів в атмосфері.

Завдання Co2oding:
Візуалізувати масштабну статистику викиду CO2 та налаштувати для своїх проектів елементи взаємодії з користувачем.
У змаганні можуть брати участь студенти будь-якого курсу, школярі та програмісти-новачки. Можна брати участь командами до трьох людей або поодинці.
Основні вимоги:
• Система контролю версій git і аккаунт на GitHub.
• Комп’ютери з необхідним оточенням і середовищем розробки.
Для участі обов’язкова реєстрація.Капітан має зареєструвати команду, вказати її назву, імена та email-адреси всіх учасників. У день турніру ви отримаєте завдання на адреси, вказані при реєстрації.
Оголошення переможців відбудеться 13 вересня (усі деталі будуть надіслані листом зареєстрованим учасникам).
Переможці визначатимуться в наступних категоріях:
• Кращий фронтенд.
• Кращий бекенд.
• Кращий фулстек.
• Приз глядацьких симпатій.
З усіх питань:
co2programming@dataart.com або в телеграм канал @Programmers’DayCo2ding.