НовиниОголошення студентам

Компанія Global Logic запрошує на программу GL Test Automatin BaseCamp

GL BaseCamp – це курси лекцій та практичних занять, що розраховані на студентів та розробників-початківців, які вже мають базові знання з програмування і хочуть доповнити їх практичним досвідом та поспілкуватися із досвідченими експертами у галузі IT.
Участь в програмі дасть вам можливість покращити теоретичні знання та отримати практичні навички тестування та автоматизації. Успішне проходження курсу дасть учасникам можливість долучитися до проектів компанії GlobalLogic.

Вимоги до учасників:

Обов’язково:
базові знання будь якої мови програмування та принципів ООП
розуміння сучасних комп’ютерних технологій та практичні навички роботи з ними (ОС, засоби розробки)
англійська для читання технічної документації та спілкування на рівні Intermediate або вище
Бажані базові знання:
теорії тестування
web, HTML
роботи з базами даних та SQL
Agile підходу (зокрема SCRUM)
Реєстрація триває до 17 вересня. Деталі та реєстрація https://www.globallogic.com/…/…/gl-test-automation-basecamp/