Kyiv IT Cluster про Хаб, Роботодром та Парк ФІОТ

>

«Одним із завдань, які покликаний вирішити Київський IT Кластер, є створення майданчиків, на базі яких гравці столичної ІТ-екосистеми будуть спілкуватись та зможуть досягати спільних цілей»

Ініціатива ФІОТ приваблює Kyiv IT Cluster через низку причин:
– По-перше, масштабом та рівнем опрацювання ідеї.
– По-друге, інклюзивною складовою проєкту.
– По-третє, ФІОТ є джерелом кадрів для індустрії, місцем зародження стартапів та формування перспективних команд, знайомство з якими на ранніх стадіях може бути корисним для всіх учасників.

“Інтелектуальний роботодром”, який створюється у партнерстві, може стати найбільшою за масштабами та можливостями некомерційною локацією, на базі якого студенти ФІОТ та інших факультетів та вишів зможуть створювати та тестувати роботів, IoT-пристрої чи технології.

“Хаб”, який покликаний стати центром нетворкінгу, обміну знаннями та місцем створення стартап-проєктів (в першу чергу, орієнтованих на участь у місцевому конкурсі Sikorsky Challenge). Лекції, мітапи, хакатони, олімпіади та заходи будь-якого формату – все це можна організовувати на 650 квадратних метрах локації.

“Смарт Парк” – місце неформального спілкування та проведення outdoor-заходів. Це відкритий для кожного простір, у якому створено тематичний мурал від відомого французького вуличного митця Неліо.

Публікація на сайті кластеру: https://kyivitcluster.ua/ua/blog/tpost/iopf851k31-nnovatsin-prokti-fot-za-pdtrimki-kts-ta