ВикладачамНовиниОголошення студентам

Набір на навчальний курс підготовки до Національного спротиву

Запрошуємо всіх охочих долучитися до навчальних курсів підготовки до Національного спротиву: розширеного п’ятиденного та трьох одноденних. На курсах ви пізнаєте ази тактичної медицини, мінно-вибухової безпеки та тактичної підготовки. Умови будуть максимально наближені до бойових, з використанням піротехніки. Усі охочі зможуть навчитися спільно працювати, координуючи свої дії під час патрулювання та проходження вибухонебезпечних ділянок, відпрацювати сценарії евакуації поранених з червоної зони під час виконання бойових навчальних завдань і надавати першу домедичну допомогу.

📝 Реєстрація:
   •  одноденні курс (18.01.2024, 20.01.2024) – за посиланням;
   •  п’ятиденний (22.01.2024 – 26.01.2024) – за посиланням;
Після заповнення форми з вами зв’яжуться організатори. По завершенню курсу ви обов’язково отримаєте сертифікат про його проходження.

ДНВР