НовиниОголошення студентам

Підтримка українських науковців та студентів від компанії Elsevier

Підтримка українських вчених від компанії Elsevier

Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх дослідницьких інструментів, баз даних, освітніх платформ для полегшення роботи науковців у цей складний період.

Створено Resource Centre, де українські науковці та студенти можуть зареєструватись, щоб отримати доступ до таких продуктів Elsevier як ScienceDirect, Scopus, Researcher Discovery, Researcher Academy і Mendeley.

Фахівці Бібліотеки КПІ підготували інструкцію для налаштування безкоштовного доступу.

Детальнішу інформацію про доступні ресурси, вхід на платформи а також короткі інструкції по роботі з ними можна отримати, відвідавши сторінку Resource Centre.

Компанія пропонує можливість безоплатно публікувати результати наукових досліджень у своїх виданнях «золотого» відкритого доступу. Важливо, щоб відповідальний автор був працівником української установи (мав українську афіліацію). 100 %-ва знижка застосовується автоматично, про що компанія повідомить автора у процесі опрацювання поданого рукопису.

Можливість безоплатної публікації не скасовує високих вимог до якості наукових результатів, що подаються до публікації, та ретельного процесу їхнього розгляду рецензентами.

З будь-якими запитаннями завжди можна звернутися в службу підтримки Elsevier agreementactivation@elsevier.com

При виникненні питань звертайтесь, будь ласка, до Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень Бібліотеки КПІ (4 поверх, зала 4.4, science@library.kpi.ua)