ВикладачамОголошення

Вебінар «Метадані наукових досліджень у системі ORCID та URIS»

Пропонуємо вам 5 червня 2024 р. об 11.00 відвідати перший з запланованої серії навчальний вебінар «Метадані наукових досліджень у системі ORCID та URIS», ди ви зможете дізнатися детальну інформацію про Модуль профілів Системи, їх синхронізацію з профілем в ORCID та коригування даних в різних профілях.
Нагадуємо, що  у 2020 розпочалася робота (Рішення колегії МОН від 13 лютого 2020 р. № 1/1-13) над створенням Національної електронної науково-інформаційної системи «URIS» (далі – Система).
Головне завдання Системи – об’єднати всі дані, інформацію, процедури та послуги, що необхідні вченим, науковим установам та закладам вищої освіти у їхній дослідницькій діяльності, а отже, зробити українську науку більш відкритою, а роботу вітчизняних учених – зручнішою.
На сьогодні в дослідній експлуатації перебувають 7 модулів системи та 5 у стадії розробки.
Ключові аспекти вебінару:
  1. Метадані наукових досліджень у системі ORCID: як якісно оформити?
  2. Модуль профілів в Національній електронній науково-інформаційній системі “URIS”: наповнення та коригування.
Вебінар відбудеться на платформі ZOOM : Посилання на зустріч
Більше інформації за посиланням

Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»