Наука

IХ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційнi управляючі системи та технології» (ІУСТ- Одеса -2020)

Запрошуємо Вас і ваших колег взяти участь
у IХ Міжнародної науково-практичної конференції
 «Інформаційнi управляючі системи та  технології» (Іуст- Одеса -2020)

Місце проведення
 Одеський національний політехнічний університет
проспект Шевченка, 1, Одеса,  65044
24 – 26 вересня  2019 р.
       На конференцію запрошуються викладачі, науковці, аспіранти, співробітники ВНЗ та наукових організацій.
          Метою конференції є обмін досвідом науково-практичних досліджень в: штучному інтелекту; розробці та аналізі великих даних; блокченге і кріптотехнологіях; системах управління в роботизованих системах; безпеки даних і криптографії; ІКТ в мережі і адмініструванні; інформаційних системах і технологіях в Data Mining; інтелектуальних технологіях управління; математичному моделюванні; методології та дидактиці навчання і використання ІКТ; процесі розробки додатків; управлінні проектами; системному аналізі; розробці програмного забезпечення.
         Матеріали конференції повинні бути представлені для публікації в Інтернеті у вигляді окремого томи матеріалів конференції CEUR (Аахен, Німеччина, ISSN 1613-0073), проіндексованих в Scopus и DBLP.
           Відібрані статті повинні бути рекомендовані до подачі в журнал «Прикладні аспекти інформаційних технологій» (ISSN 2617-4316 (печать), 2663-7723 (onine), DOI) і в журнал «Вісник передових інформаційних технологій» (ISSN 2663- 0176 (Print), 2663-7731 (Online), DOI).
        Вибрані статті в розгорнутому вигляді будуть опубліковані в колективній монографії.

Організатори
Одеський національний політехнічний університет,
 Київський національний університет ім. Т. Шевченка,
Харківський національний університет радіоелектроніки,