Усім користувачам Бібліотеки, які брали книги та не встигли повернути їх через карантин, було автоматично подовжено термін видачі до кінця карантину.

На період карантину бібліотека розширює свої послуги, якими ви можете скористатися дистанційно.

Щоб отримати оперативну (швидку) відповідь на запитання про ресурси та послуги Бібліотеки, скористайтеся сервісом «Онлайнова довідка» на сайті або надішліть листа на е-пошту library@library.kpi.ua.

Доступ до інформаційних ресурсів

Електронний каталог бібліотеки

В електронному каталозі представлені всі документи, які є в друкованому фонді бібліотеки. Тимчасово (на період карантину) ви не можете їх замовити та взяти в користування. Але ви можете підготувати списки джерел до своїх наукових робіт чи списки рекомендованої літератури до освітніх програм.

ElAKPI – Електронний архів

В електронному архіві зібрані наукові та освітні матеріали викладачів, співробітників та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Більшість документів знаходяться у відкритому доступі – повні тексти вільно доступні в мережі інтернет.

Доступ до «локальних» матеріалів в електронному архіві ElAKPI

Студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського, можуть отримати віддалений доступ до матеріалів, доступних тільки в локальній мережі університету. Для цього:

1. зареєструйтеся;
  2. заповніть онлайнову форму.

Наукові та освітні ресурси відкритого доступу

На цій сторінці зібрані повнотекстові бази даних документів для наукових досліджень, викладання та навчання.

Докладна інформація про дистанційні послуги на сайті бібліотеки