ВикладачамНовини

Набір слухачів на навчання за програмою «Підготовка до складання кваліфікаційних екзаменів з іноземної мови»

Центр іноземних мов Міжнародного університету фінансів оголошує набір слухачів на навчання в ІІ семестрі 2020/2021 н.р. за програмою «Підготовка до кваліфікаційних екзаменів з іноземної мови». По завершенню навчання за результатами успішного складання екзамену слухачі отримають сертифікати про володіння іноземною мовою на рівні В2, які є валідними для присвоєння вчених звань професора і доцента.

Навчання починається з 8-го лютого 2021 р. Тестування на визначення вихідного рівня володіння слухачами іноземною мовою проводитиметься у період з 25.01.2021 р. по 05.02.2021 р. Прийом заявок та запис на тестування відбувається в приймальній комісії МУФу (тел. 277 84 82; 050 353 52 34). Додаткову інформацію можна отримати на сайті Центру.