Новини абітурієнтам

Новини від Українського центру оцінювання якості освіти щодо реєстрації та участі в ЗНО-2022

Шановні вступники! КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжує тримати руку на пульсі вступної кампанії 2022 року, але станом на зараз достеменно невідомо, якою саме буде процедура вступу для майбутніх бакалаврів та магістрів. Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ. Щойно такий Порядок буде представлений, ми обовʼязково вас повідомимо.

Проте маємо важливу інформацію від Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), який відповідає за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ), тесту загальних навчальних компетентностей (ТЗНК) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Станом на зараз УЦОЯО не готові повідомити, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію вони отримують з бази даних реєстрації для участі в ЗНО. Реєстрація для складання ЄВІ та ЄФВВ/ТЗНК поки не проводилась, деталі будуть повідомлені пізніше.

Якщо ви плануєте цього року вступати для здобуття ступеня бакалавра, будь ласка, уважно ознайомтесь з інформацією щодо реєстрації на ЗНО та розʼясненнями від УЦОЯО щодо оновленої процедури реєстрації у наведених інфографіках. Ми обовʼязково переможемо! Все буде Україна!