ВикладачамНовини

Щодо підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність»

Інститут післядипомної освіти нагадує, що науково-педагогічні працівники можуть пройти курс підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність».

Програму підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність» складено відповідно до рекомендацій Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP), що реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти в Україні за підтримки Посольства США та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Мета курсу: Отримання та удосконалення компетенцій науково-педагогічного працівника. Після проходження курсу слухач має бути готовий до запровадження, дотримання, поширення етичних принципів та визначених чинним законодавством правил в процесах навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Більше про Програму

Важливо! Інформаційний лист Голови Комісії Вченої Ради з етики та академічної доброчесності