ВикладачамНовини

Як підрозділам отримати засоби індивідуального захисту

КПІ закупив засоби індивідуального захисту для всіх університетських підрозділів.

На цей місяць придбано понад 73 тисячі масок, санітайзери закуповують у міру потреби. Також придбали спеціальні баки для утилізації масок, які вже розмістили у приміщеннях, і підписали угоду з компанією, яка спеціалізується на утилізації використаних масок.

Щоб отримати маски та санітайзери, керівники підрозділів мають оформити електронну заявку на закупівлю в системі Megapolis або ж написати заявку в паперовому вигляді на ім’я проректора з адміністративної роботи Вадима Кондратюка та узгодити у головної бухгалтерки Людмили Субботіної (корп. №1, кімн. 205, тел. (044) 236-42-26). Закупівля та постачання відбувається протягом тижня.

Також уже розроблено інструкцію для керівників з рекомендаціями на випадок, якщо хтось із працівників захворів. Потрібно звертатися в кабінет 165-1 (1-й корпус) – до штабу, який зробить санітарну обробку приміщення та, за потреби, допоможе із засобами індивідуального захисту. Або дзвонити за телефонами (044) 234-35-113, (044) 454-95-64.

Джерело інформаціі